U četvrtak “Večer HNK Rijeka u Dubaiju”
19.01.2016.

U četvrtak od 19.30 sati u Hilton Dubai Jumeirah Resortu održat će "Večer HNK Rijeka - Dubai 2016". Pozivamo sve navijače, simpatizere kluba, te sve koji žive u Ujedinjenim Emiratima da prisustvuju događaju gdje će imati priliku družiti se i upoznati s riječkim nogometašima, stručnim stožerom kluba, predstavnicima grada i županije, te turističke zajednice (Dress code - casual).

Bit će to prilika za sve zainteresirane da se upoznaju s igračima i ležernoj atmosferi provedu ugodnu večer. Organizator događaja je Hrvatski nogometni klub Rijeka u suradnji sa flydubai (Official Airline partner), Social Sportom, Orlean Investom, Turistička zajednica Kvarnera, Grad Rijeka i Primorsko-goranska županija.

Ujedno, svi zainteresirani mogu posjetiti i Rijeka korner koji se nalazi u hotelu Al Bustan Rotan.

Večer HNK Rijeka – Dubai 2016.