U prodaji službene maskice HNK Rijeka
05.12.2017.

Nakon brojnih upita od strane navijača i simpatizera našeg kluba konačno su u prodaju stigle nove službene maskice HNK Rijeke. LayZ maskice za iPhone 5/6/6+/7/7+/8/8+ i Samsung Galaxy S5/6/7/8 nalaze se u bijeloj, plavoj i najnovijoj crnoj boji.

Tisak visoke kvalitete osigurava trajnost “slim-fit” maskica koje će zaštiti vaš pametni telefon u stilu i s jasnom porukom za koga vaše srce kuca.

Maskice su u prodaji po cijeni od 70 kn na svim prodajnim mjestima Fan shopa, u gradu, na Kantridi, na Korzu a za vrijeme utakmica i na stadionu HNK Rijeke.