U prodaji službeni kalendar HNK Rijeka za 2017.
26.11.2016.

Hrvatski nogometni klub Rijeka od subote nudi svojim vjernim navijačima mogućnost da kupe klupski kalendar za 2017. godinu.

Uskoro dolazi vrijeme darivanja, a HNK Rijeka vam nudi priliku da obradujete svoje najdraže vrijednim darom.

Trodijelni kalendar koštat će 25 kuna, dok će se image kalendar moći kupiti po cijeni od 30 kuna.

U image kalendaru svaki mjesec krase slike dvaju riječkih prvotimaca.

Svi navijači i simpatizeri Rijeke klupski kalendar za iduću sezonu mogu kupiti već u subotu za vrijeme utakmice protiv Cibalije u fan shopu na Rujevici.

Kalendar će se ujedno od ponedjeljka moći  kupiti u svim fan shopovima HNK Rijeka.

kalendarkraj