U subotu na stadionu Kantrida tradicionalna akcija darivanja krvi
25.08.2016.

Nakon uspješno organiziranih akcija darivanja krvi u prethodnim godinama, Gradsko društvo Crvenog križa Rijeka i ove godine u suradnji s Hrvatskim nogometnim klubom Rijeka i Klubom navijača Armada organizira darivanje krvi na koje poziva sve građane, navijače Rijeke kao i sve ljubitelje sporta našega grada, a posebno članove Armade koji se tradicionalno spremno odazivaju pozivima za darivanje krvi.

Akcija, četvrta po redu, održat će se u subotu 27. kolovoza u vremenu od 9 do 13 sati u prostorijama na stadionu Kantrida. Budući da je u ljetnim mjesecima potreba za krvlju i krvnim pripravcima uobičajeno povećana, organizatori vjeruju da će se darivatelji krvi, kao i ostali građani, u velikom broju odazvati pozivu.

HNK Rijeka od njezinih početka podržava ovu hvalevrijednu akciju i ovom će prilikom sve darivatelje krvi nagraditi besplatnom ulaznicom za ogled protiv Slaven Belupa u subotu (21 sat). I zato u subotu ujutro svi na Kantridu i darujte krv jer krv znači život.

Foto Novi list/Sergej Drechsler