Škola : 1. NS Rijeka - ml. pioniri : 9. kolo
Uljanik – Rijeka 0:5
30.10.2017.

Mlađi pioniri Rijeke slavili su protiv Uljanika 5:0 u utakmici devetog kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka. Pobjedu Rijeci donijeli su dvostruki strijelac Berisha, te Pučić i Bogolin.

Rijeka je povela u 12. minuti nakon sjajne akcije. Žlibanović je krenuo sa svoje polovice, proslijedio za Momčilovskog, koji je pronašao Srdoča na boku. Srdoč se oslobodio čuvara i ubacio, a Berisha pogodio za 1:0.

Pet minuta kasnije Pučić je precizno naciljao u vratarev donji lijevi kut sa šesnaest metara i povisio na 2:0. Uslijedili su pogoci Berishe i Bogolina, da bi u 57. minuti stigla konačna potvrda.

Šarić je prošao po boku, a njegov ubačaj u vlastitu mrežu pospremio je Vlacci i postavio konačan rezultat.