Škola : 1. NS Rijeka - ml. pioniri : 11. kolo
Uljanik – Rijeka 0:7
14.11.2020.

Mlađi pioniri Rijeke pobijedili su Uljanik 7:0 u utakmici 11. kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka.

Rijeka je povela u osmoj minuti.  Udarac Cvitanovića na drugoj vratnici dočekao je Karabaić i pospremio u prazan gol - 0:1.

Na 0:2 povisio je Arbanas u 25. minuti udarcem glavom nakon ubačaja Karabaića iz kornera - 0:2.

Samo dvije minute kasnije Cvitanović je osjetio loše dodavanje vratara, presjekao loptu i lijevom nogom precizno pogodio kraj njega  - 0:3.

U 44. minuti nakon kontranapada Rijeke Vešligaj je dubinskom loptom pronašao Cvitanovića koji je izbio sam pred vratara - 0:4.

Uslijedio je zatim hat-trick Vešligaja. Ovoga puta Cvitanović je proigrao  Vešligaja koji je bio siguran - 0:5.

U 58. minuti Vešligaj je primio loptu iz auta, okrenuo čuvara i lijevom nogom pogodio u nebranjeni prvi kut - 0:6.

Konačan rezultat Rijeka je postavila u 59. minuti, Vešligaj je preciznim udarcem unutar kaznenog prostora zatresao mrežu - 0:7.