Škola : 1. OL mlađi pioniri PD : 10. kolo
Uljanik – Rijeka 1:1
23.05.2017.

Mlađi pioniri Rijeke u utorak su remizirali na gostovanju kod Uljanika 1:1 u utakmici 10.kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka.

Rijeka je ovim remijem izgubila korak s Istrom 1961 koja kolo prije kraja na vrhu ljestvice ima dva boda prednosti.

Uljanik je poveo u 24. minuti utakmice nakon što je Mašović bio precizan s bijele točke.

Rijeka je u nekoliko navrata bila blizu izjednačenja, ali Bossi i Buljanović nisu uspjeli iskoristiti svoje prilike.

Kako se Riječani ne bi vratili praznih ruku s gostovanja pobrinuo se Šušnjar. U 40. minuti pogodio je donji kut iz slobodnog udarca sa nekih dvadeset pet metara za izjednačenje 1:1 i podjelu bodova.