Škola : 1. OL pioniri PD : 10. kolo
Uljanik – Rijeka 2:0
23.05.2017.

Stariji pioniri Rijeke upisali su poraz na gostovanju kod Uljanika 2:0 u susretu 10. Kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka.

Uljanik je poveo u 20. minuti preko Greimla. Nakon slobodnog udarca, lopta se od vratnice odbila do Greimla koji je pospremio loptu u mrežu za 1:0.

Riječani su stvorili nekoliko prilika. Najprije je priliku za izjednačenje imao  Kovačević, a zatim Golemac i dva puta Dundović, međutim nedostajalo je mirnoće u završnici.

Pet minuta prije kraja, u 65. Uljanik je potvrdio pobjedu. Najstrožu kaznu iskoristio je Stojanović i postavio konačnih 2:0