Upoznaj svoje mjesto!
29.07.2015.

U četvrtak 30. srpnja s početkom u 18 sati stadion u trening kampu HNK Rijeka prvi put će otvoriti vrata navijačima. Nakon deset mjeseci intenzivnih radova počelo je odbrojavanje do trenutka kada će prva lopta krenuti s centra, no prije toga, svi vlasnici kompleta ulaznica za sezonu 2015./16. i oni koji kupe ulaznicu za utakmicu protiv Lokomotive, imat će priliku upoznati mjesto s kojeg će gledati neke nove uspjehe najdražeg kluba.

Svi vlasnici kompleta ulaznica za sezonu 2015./16. i oni koji kupe ulaznicu za utakmicu protiv Lokomotive, u četvrtak će imati priliku upoznati mjesto s kojeg će gledati neke nove uspjehe najdražeg kluba

Cijeli događaj počinje u 18 sati utakmicama mlađih uzrasta Škole nogometa HNK Rijeka, a kulminirat će u 20 sati otvorenim treningom prve momčadi.

Svim vlasnicima kompleta ulaznica klub će ujedno i omogućiti personalizaciju vlastitog mjesta, odnosno, da se na njihov zahtjev na naslon stolice napiše ime i prezime vlasnika kompleta ulaznica, odnosno broj članske iskaznice. Vlasnici kompleta ulaznica koji žele personalizaciju svog mjesta mogu se javiti u klub putem e-maila ulaznice@nk-rijeka.hr ili ispuniti letak koji će tijekom eventa u četvrtak dijeliti hostese na ulazu na tribine.

Ulaznice za Lokomotivu u prodaji od srijede

U srijedu 29. srpnja počet će prodaja ulaznica za utakmicu četvrtog kola MAXtv Prve lige što je u nedjelju 2. kolovoza na stadionu u trening kampu HNK Rijeka od 21 sati igraju HNK Rijeka i NK Lokomotiva. Više o ulaznicama za utakmicu protiv Lokomotive možete pronaći OVDJE.