Uspomena za sva vremena: građani pohrlili na fotografiranje s trofejima
07.06.2017.

Navijači su dočekali svoj trenutak. Trofeji namijenjeni prvaku i pobjedniku Kupa Hrvatske u srijedu su bili izloženi ispred gradskog poglavarstva Grada Rijeke, a navijači su se mogli slikati s trofejima koji su zauvijek promijenili riječku nogometnu povijest.

Popodne poziranja uz trofeje otvorili su Damir Mišković, predsjednik Hrvatskog nogometnog kluba Rijeka i gradonačelnik Rijeke Vojko Obersnel.

Gradonačelnik Rijeke podignuo je Rabuzinovo sunce, a predsjednik Rijeke trofej namijenjen prvaku Hrvatske.

Uskoro su na red došli navijači Rijeke, ali i svi oni znatiželjni građani koji su htjeli dotaknuti djelić riječke nogometne povijesti kojega su proteklih mjeseci ispisali igrači Rijeke na ponos cijelog grada.

Trofeji će biti izloženi u četvrtak (7. i 8. lipnja) od 18 do 20 sati, petak (9. lipnja) od 16 do 18 sati, te subotu  (10. lipnja) od 10 do 13 sati.

Trofej prvaka Hrvatske i Rabuzinovo sunce na Korzu (25)