1. Momčad : Pripremna
Utorak, 18:30 sati: Rijeka – Orijent 1919
24.08.2015.

Uoči utakmice 8. kola MAXtv Prve lige, koju nogometaši Rijeke protiv Osijeka igraju u nedjelju 30. kolovoza u 21 sat, momčad Matjaža Keka odigrat će pripremnu utakmicu protiv Orijenta 1919 (stadion HNK Rijeka, 18:30 sati). Bit će to prvi gradski derbi Rijeke i novog međužupanijskog ligaša još od 2013. godine kada su ove dvije momčadi pripremnu utakmicu odigrale na Kantridi.

Već sam nekoliko puta rekao da bih volio da odigramo pripremnu utakmicu protiv Orijenta, ipak je to gradski derbi a Orijent klub velikog imena u hrvatskom nogometu - rekao je Matjaž Kek.

- Već sam nekoliko puta rekao da bih volio da odigramo pripremnu utakmicu protiv Orijenta, da malo probudimo to rivalstvo. Ipak je to gradski derbi a Orijent klub velikog imena u hrvatskom nogometu. Nama je to prilika da pogledamo neke igrače i sigurno da sve koji dođu očekuje zanimljiva utakmica - rekao je Matjaž Kek.

Utakmica na stadionu HNK Rijeka počinje u 18:30 sati, a sve vlasnike kompleta ulaznica za sezonu 2015./16. ulaz će biti slobodan. Svi ostali, ulaznice po cijeni od 10 kuna moći će kupiti od 16 sati na blagajnama kod zapadnog ulaza u trening kamp HNK Rijeka.

Od utorka u prodaji ulaznice za Osijek

U utorak 25. kolovoza počet će prodaja ulaznica za utakmicu 8. kola MAXtv Prve lige između HNK Rijeka i NK Osijek. Ulaznice je moguće kupiti svakim danom od 16 do 19 sati na blagajnama kod zapadnog ulaza u trening kamp HNK Rijeka. U subotu blagajne će raditi od 9 do 14 sati, a na dan utakmice od 16 do 22 sata (blagajne istok i zapad). U subotu Cijene ulaznica u pretprodaji iznose 100 kuna za sektore Z2, Z9 i Z10, 400 kuna za sektor Z5, 250 kuna za sektor Z6 i 70 kuna za sektore I1-I5. Svaka ulaznica je personalizirana i kao takva mora sadržavati ime i prezime osobe koja će je koristiti.