Škola : 1. HNL kadeti : 6. kolo
Varaždin – Rijeka 3:2
27.09.2015.

Kadeti Rijeke poraženi su na gostovanju kod Varaždina u utakmici 6. kola Prve HNL. Izabranici Damira Jagačića doživjeli su tako prvi poraz ove sezone u kojoj su do nedjeljne utakmice ubilježili četiri pobjede i jedan remi.

Sve je dobro krenulo za Rijeku koja je u vodstvo došla već u 13. minuti. Šantek se ubacio iz drugog plana na jednu dubinsku loptu i nakon prekršaja vratara Bulića sudac Zebec pokazao je na bijelu točku. Kovačević je bio siguran - 0:1. Ipak, Varaždin se vratio u igru, unutar deset minuta golovima Hlišća i Blažekovića stigao je u vodstvo (2:1).

Da će bodovi ostati u Varaždinu postalo je izgledno u 68. minuti kada je Kos donio dva pogotka prednosti. Rijeka je do kraja uspjela smanjiti, Vidović se odlično ubacio izašao sam pred vratara i poentirao - 3:2.