Vavik vjerna Kirija uvijek uz HNK Rijeka
03.07.2019.

U svečanoj, ali opuštenoj atmosferi, HNK Rijeka posjetila je u nedjelju Crikvenicu, te je još jednom potvrđeno da Kirija svim srcem diše za riječkog prvoligaša.

Naime, HNK Rijeka u nedjelju je omogućila vjernim navijačima u Crikvenici da se učlane u klub i kupe pretplatu za nadolazeću sezonu, te se ujedno slikaju s Rabuzinovim suncem.

Druženju su prisustvovali i riječki prvotimci Darko Velkovski, Stjepan Lončar i Denis Bušnja.

Udruga Vavik vjerna Kirija ujedno je održala godišnju skupštinu, a hvalevrijedno je istaknuti angažman udruge u humanitarnim akcijama na koje su posebno ponosi, te na svojih 400 članova kojima srce kuca za Rijeku.

Vavik vjerna Kirija