Veliko srce: Riječani na Kantridi darivali krv
27.08.2016.

Gradsko društvo Crvenog križa Rijeka i ove godine u suradnji s Klubom navijača Armada i Hrvatskim nogometnim klubom Rijeka uspješno je organizirao akciju darivanja krvi na stadionu Kantrida.

Članovi Armade, ali i građani Rijeke, odazavali su se ovoj hvalevrijednoj akciji i krv je u konačnici dalo 26 darivatelja.

Pozivu su se prvenstveno odazvali darivatelji s područja Kantride i pripadnici Armade, iskazujući i time ljubav prema klubu te humanost koja im nije strana. Posebno veseli da se akciji pridružilo čak sedam novih darivatelja, koji su krv dali prvi put.

Budući da je u ljetnim mjesecima potreba za krvlju i krvnim pripravcima uobičajeno povećana, organizatori su zadovoljni prikupljenim dozama u želji da se ovakve i slične akcije nastave i u budućnosti.

Akcija darivanja krvi (9)