1. Momčad
Vešović igrao do 86. minute, Crna Gora poražena od Armenije
11.11.2016.

Nogometaši Crne Gore poraženi su na gostovanju Armenije 2:3 u skupini E u sklopu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo.

Crna Gora imala je veliku priliku osvojiti nove bodove nakon odličnog otvaranja kvalifikacija. Kojašević je doveo Crnu Goru u vodstvo u 36. minuti i to nakon što je vratar Armenije kratko odbio pokušaj Vešovića s 25 metara. Dvije minute kasnije Jovetić je udvostručio prednost.

Armenija se u igru vratila u 50. minuti golom Grigorijana, a Harojan je u 74. minuti izjednačio. Ni tu nije bio kraj iznenađenja, Grigorijan je u trećoj minuti sudačke nadoknade donio Armeniji prvu pobjedu u kvalifikacijama.

Marko Vešović igrao je do 86. minute, dok Aleksandar Šofranac nije ulazio u igru.