Veterani Rijeke pobjednici malonogometnog turnira u Kastvu
06.08.2015.

Veterani Rijeke osvojili su prvo mjesto na malonogometnom turniru održanom u sportskoj dvorani u Kastvu povodom obilježavanja 20 godina vojno-redarstvene akcije Oluja u organizaciji Udruge hrvatskih branitelja Domovinskog rata Kastav i Grada Kastav.

Rijeka je prvo u polufinalu svladala MNK Kastav 2:1 da bi zatim u finalu bila bolja od Akademije Sinko 4:3 nakon izvođenja kaznenih udaraca. Utakmica je okončana rezultatom 1:1.

Za Rijeku su igrali: Aleksandar Bradičić, Elvis Brajković, Tomislav Čizmarević, Zdravko Varga, Saša Mrnjaus, Kristijan Čaval.