Škola : Turniri
Viareggio: Rijeka i Abuja saznali protivnike
09.02.2017.

Juniori Rijeke i momčad Abuje nastupit će na 69. izdanju turnira u Viareggiju. Izabranici Renata Pilipovića bit će smješteni u skupinu 10 s Torinom, kolumbijskom Cortuluom i Reggianom.

Abuja će igrati u skupini 2 s Atalantom, Osascom i Anconom. Prošle godine momčad Rijeke i Abuje okončali su nastup u skupini.

Uz Kvarnersku rivijeru i turniru u Bellinzoni, Viareggio je jedan od najstarijih i najpoznatijih turnira.

Momčadi koje su smještne u skupinama1 do 5 svoje će utakmice odigrati 13., 15. i 18. ožujka, dok će momčadi u skupinama od 6 do 10 svoje utakmice igrati 14., 16. i 19. ožujka.

Ždrijeb Viareggio

Skupina 10: Torino, HNK Rijeka, Cortulua, Reggiana