Škola : 1. OL mlađi pioniri : 9. kolo
Vinodol – Rijeka 0:7
31.10.2016.

Mlađi pioniri Rijeke (2004.) u gostima su slavili protiv Vinodola u utakmici 9. kola Prve omladinske lige. Rijeka je razvila svoju igru i kontrolirala utakmicu od samog početka.

Prvi pogodak postigao je Babić u 12. minuti sjajnim udarcem u rašlje za 1:0.  Isti igrač deset minuta kasnije ponovo je izmaknuo pažnji obrane i precizno po drugi put "skinuo paučinu" iz kuta za 2:0.

Najbolji strijelac na utakmici bio je Noah Bossi s tri postignuta pogotka. Svai golovi stigli su nakon sjajnih akcija u kojima je ispala obrana Vinodola.

Točku na "i" stavio je Katinić koji je svojim drugim pogotkom postavio konačnih 7:0. Oba pogotka postigao je iz slobodnih udaraca s dvadesetak 20 metara.