Škola : 1. OL pioniri : 9. kolo
Vinodol – Rijeka 1:14
31.10.2016.

Stariji pioniri Rijeke (2003.) slavili su protiv Vinodola 14:1 u utakmici 9. kola Prve omladinske lige. Rijeka je bila bolji suparnik cijelu utakmicu, a svoju dominaciju pretočila je u čak 14 pogodaka.

Golijadu je otvorio Simčić u petoj minuti utakmice kada je pogodio za 1:0. Posebno je bio lijep pogodak Lapića za 5:0 koji je iskoristio slobodan udarac i preko živog zida pogodio same rašlje.

Posljednja dva pogotka u prvom poluvremenu djelo su Matije Frigana i Golemca. U obje akcije izigrali su obranu Vinodola i najprije je Valjan poslužio Golemca za 6:0, da bi mu za 7:0 Golemac uzvratio asistenciju.

I drugi dio protekao je u istom ritmu. Tri minute u nastavku bile su dovoljne da Valjan povisi na 8:0, a golijadu Rijeke zaključio je Dundović u 65. minuti svojim drugim pogotkom na utakmici za vodstvo od 14:0.

U visokoj pobjedi čak 4 pogotka postigao je Golemac, hattrick postigao je Matija Frigan, po dva su postigli Valjan i Dundović, a u strijelce su se upisali još i Simčić, Zuliani i Lapić.

Počasni pogodak za Vinodol postigao je Butković koji je bio precizan s bijele točke za 14:1.