2. Momčad : 3. HNL zapad : 5. kolo
Vinogradar – Rijeka II 5:0
20.09.2015.

Nogometaši Rijeke II doživjeli su poraz na gostovanju kod Vinogradara (0:5) u utakmici 5. kola Treće HNL-zapad. Izabranici Ivice Kuleševića znali su da ih očekuje težak zadatak, koji je postao još teži kada je Rijeka II u 16. minuti ostala s deset igrača nakon što je Dario Vizinger u ranoj fazi utakmice zaradio dva žuta kartona.

Vinogradar je zatresao mrežu preko Štuleca u 12. minuti, a zatim je Vizinger u 16. minuti, pomalo prestrogo, zaradio i drugu opomenu, te isključenje. Na 2:0 povisio je Povrženić u 33. minuti. Rijeka II u drugo je poluvrijeme ušla odlučna vratiti se u utakmicu, ali dvije prilike Rebernika i jedan udarac Bajića nisu dali rezultata.

Viongradar je tada preko Ristovskog stigao do trećeg gola i tako do kraja prelomio utakmicu. Činilo da se da će takav rezultat i ostati, ali u završnici je došlo do pada koncentracije u riječkim redovima te su Abramović (87') i Bucković (89') postavili konačan rezultat.