Web shop HNK Rijeka – kupite artikle najdražeg kluba online!
03.12.2018.

Dragi navijači i navijačice, Hrvatski nogometni klub Rijeka predstavlja Vam web shop Vašeg najdražeg kluba na adresi https://shop.nk-rijeka.hr/

Od danas ćete putem weba moći kupiti sve artikle Vašeg omiljenog kluba, među artiklima možete pronaći službeni dres za sezonu 2018./2019., šalove, kape, majice, navijačke rekvizite...

Popust za članove i mogućnost personalizacije dresova još nisu mogući zbog tehničkih razloga, ali će uskoro biti dostupni.

Plaćati možete pouzećem ili karticom, a dostava u Hrvatskoj je besplatna za svaku kupnju iznad 200 kuna.  Vaša narudžba može biti dostavljena u Europskoj uniji, ali i cijelom svijetu.

Pratite službene kanale komunikacije HNK Rijeka za sve obavijesti o akcijama i popustima, a iskoristite ovu mogućnost i osigurajte prigodne darove za svoje najdraže za nadolazeće božićno-novogodišnje blagdane.

Sve upite, komentare i sugestije možete poslati na shop@nk-rijeka.hr

Prvi kupac u web shopu dobit će ujedno dar iznenađenja.