1. Momčad : UEL
Za Aberdeen uoči slobodne prodaje rasprodano pola Kantride
13.07.2015.

Nakon tri dana prodaje ulaznica za prvu utakmicu drugog pretkola kvalifikacija za UEFA Europsku ligu, koju u četvrtak od 21 sat nogometaši Rijeke igraju protiv škotskog doprvaka Aberdeena, rasprodano je gotovo pola raspoloživog kapaciteta Kantride. Iako još ima ulaznica za sve tribine (najmanje za tribinu D), uoči početka slobodne prodaje koja kreće u utorak 14. srpnja, prodano je gotovo četiri tisuće ulaznica kojima treba pribrojiti i 600 rezerviranih za gostujuće navijače. Dodamo li tome i sigurnosnu "tampon" zonu koja nije u prodaji, izvjesno je da je već u pretprodaji otišlo pola raspoloživih ulaznica.

Slobodna prodaja počinje u utorak 14. srpnja, a navijači koji su članovi HNK Rijeka i dalje će moći kupiti do tri ulaznice po povlaštenoj cijeni.

Slobodna prodaja počinje u utorak 14. srpnja, a navijači koji su samo članovi HNK Rijeka i dalje će moći kupiti do tri ulaznice po povlaštenoj cijeni (30 kuna tribine D, E i E1, 70 kuna tribina F, 100 kuna tribine B i C, 200 kuna tribina A i 300 kuna tribina VIP A. Članovi i vlasnici kompleta ulaznica uz svoju mogu kupiti još dvije ulaznice po povlaštenoj cijeni).

Oni koji nisu članovi HNK Rijeka u slobodnoj prodaji mogu kupiti ulaznice po cijenama od 40 kuna (tribine D, E i E1), 90 kuna (tribina F), 140 kuna (tribine B i C), 250 kuna (tribina A) i 350 kuna (tribina VIP A).

Djeca do 14 godina uz predočenje osobnog dokumenta ostvaruju 50% popusta na cijenu ulaznice.

Zapadne blagajne radit će po uobičajenom radnom vremenu od 10 do 18 sati, a na dan utakmice od 15 do 22 sata.

Isto tako, ulaznice je moguće kupiti online putem portala nk-rijeka.mojekarte.hr