Škola : 1. HNL kadeti : 16. kolo
Zadar – Rijeka 0:1, Zrilić u završnici pogodio za pobjedu
11.02.2018.

Kadeti Rijeke pobijedili su na gostovanju Zadar 1:0 u zaostaloj utakmici 16. kola Prve HNL.

Odlučujući pogodak postigao je Filip Zrilić u 78. minuti susreta. Petrović je ubacio iz slobodnog udarca gotovo sa sredine terena.

U skoku je najviši bio Zrilić i glavom pogodio za veliko slavlje Riječana koji su dvije minute prije kraja utakmice stigli do ključnog pogotka.

Na neugodnom gostovanju i po teškom terenu kadeti Rijeke na kraju su zasluženo slavili. Od samog početka zadominirali su terenom i tražili put ka mreži, a trud je nagrađen u samoj završnici.