Škola : 1. HNL kadeti : 20. kolo
Zadar – Rijeka 0:2
08.03.2017.

Kadeti Rijeke pobijedili su na gostovanju Zadar 2:0 u utakmici 20. kola Prve HNL. Rijeka je odlučila pobjednika sa dva pogotka u drugom dijelu u razmaku od samo dvije minute.

Najprije je Petrović u 59. minuti prihvatio jedan odbijanac, utrčao u kazneni prostor i mirno plasirao pored vratara Rogića.

Dvije minute kasnije, u 61. minuti, na 2:0 je povisio Biškupović. Putnik je dijagonalnim pasom pronašao Biškupovića koji se sjurio u protivnički šesnaesterac i postavio konačnih 2:0.

- Dečki su odlično odigrali, za svaku pohvalu. Mogu reći  da je ovo naša najbolja utakmica po pitanju voljnog momenta, borbenosti i samog pristupa i nadam se da ćemo tako nastaviti, rekao je trener Edo Flego.