Juri Cisotti
2. Momčad : 3. HNL zapad : 3. kolo
Zagorec – Rijeka II 1:2, Cisotti donio pobjedu u nadoknadi
16.09.2015.

Nogometaši Rijeke II pobijedili su Zagorec 2:1 u zaostaloj utakmici 3. kola Treće HNL - zapad. Igrala se posljednja minuta utakmice, druga minuta sudačke nadoknade, kada je Roko Nakić zavrnuo loptu u kazneni prostor, a Juri Cisotti se našao na pravom mjestu u pravo vrijeme i svojim drugim golom u dvije utakmice donio važna tri boda.

Bio je to infarktan kraj utakmice koja nije donijela previše prilika na obje strane. Puno trke i želje u tvrdom susretu po odličnom travnjaku ipak je u konačnici rezultiralo s tri gola.

Rijeka II povela je u 12. minuti. Bajić je u prodoru ušao u kazneni prostor gdje je srušen, a sudac Horvat pokazao je na bijelu točku. Iako nepisano pravilo kaže da igrač na kojim je napravljen kazneni udarac ne bi ga smio i izvoditi, Bajić je preuzeo odgovornost i zabio - 0:1.

Rijeka II tako je stigla do onoga što je htjela, ranog pogotka koji bi joj olakšao nastavak utakmice u kojoj su mogli čekati svoju priliku iz kontre.

Ipak, domaćin se u igru vratio samo 12 minuta kasnije. Nakon jednog ubačaja Postonjski je bio najspretniji i uspio je zatresti mrežu - 1:1.

U 74. minuti Rijeka II imala je lijepu priliku, ali udarac Rebernika otišao je preko grede. Ipak, u posljednjim trenucima izabranici Ivice Kuleševića stigli su do važna tri boda.

Rijeka II u nedjelju u okviru 5. kola gostuje kod Novigrada.