Škola : 1. HNL pioniri : 26. kolo
Zagreb – Rijeka 0:2
08.05.2016.

Stariji pioniri Rijeke pobijedili su Zagreb u utakmici 26. kola Prve HNL upisavši 11. pobjedu ove sezone. U zanimljivom ogledu odigranom po toplom vremenu.

Rijeka je povela već u šestoj minuti kada je Biškupović zatresao mrežu na asistenciju Belančića - 0:1. Iako su Riječani bili bolji suparnik, prije nego što su potvrdili pobjedu, Matija Vlahović, vratar Rijeke, sjajnom obranom otvorio je put prema pobjedi.

U 52. minuti nakon asistencije Jurice, Zrilić je matirao vratara Ševerdiju i na taj način potvrdio pobjedu - 0:2. U završnici utakmice i Jakovac je imao lijepu priliku, ali vratar Zagreba izašao je kao pobjednik.