Dino Dukađin
Škola : 1. HNL kadeti : 26. kolo
Zagreb – Rijeka 2:3, Dukađin u nadoknadi za pobjedu
08.05.2016.

Kadeti Rijeke pobijedili su Zagreb na gostovanju u utakmici 26. kola Prve HNL. U infarktnoj završnici Rijeka je do bodova stigla u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Naime, kod rezultata 2:2 izabranici Damira Jagačića krenuli su u kontru, Dino Dukađin je solo akcijom otvorio si priliku i poentirao za veliko slavlje riječkih nogometaša - 2:3. Pogodak je stigao nakon što je Zagreb izjednačio u 79. minuti lijepim pogotkom s 25 metara kojega je postigao Marton - 2:2.

Rijeka je kroz cijelu utakmicu bila bolja ekipa, stvorivši najveći broj prilika ove sezone u jednoj utakmici i da je bilo preciznosti u završnici izabranici Damira Jagačića mogli su već u ranijoj fazi osigurati tri boda.

Zagreb je poveo golom Pavlica u 40. minuti. Rijeka je preokrenula rezultat u tri minute. U 53. minuti Črnko je ubacio, a Šantek je glavom zatresao mrežu - 1:1.

Dvije minute kasnije, nakon jedne duge lopte, Črnko je probio desnu stranu i pogodio suprotni kut - 1:2.