Zajedno smo Rijeka
14.11.2015.

Dragi članovi, pretplatnici, navijači i simpatizeri HNK Rijeka.

Tijekom proteklih dana zaprimili smo veliki broj vaših upita, savjeta i prijedloga. Na tome Vam zahvaljujemo!

Nakon što pregledamo i analiziramo sve upite, odgovore na pitanja izdvojit ćemo na web stranici kako biste mogli na jednom mjestu pronaći informaciju za ona pitanja koja navijače zanimaju. Zbog velikog broja zaprimljenih upita, odgovore ćemo objaviti unutar tjedan dana.

Na sva zaprimljena pitanja putem dolje navedenih email adresa, navijači Rijeke imati će priliku dobiti odgovore putem objave na web stranicama, što ćemo budućom praksom objava ponavljati redovito svaka dva tjedna.

Koristimo priliku da Vas još jednom podsjetimo da sve upite pošaljete isključivo na email adrese:

info@nk-rijeka.hr

ulaznice@nk-rijeka.hr

koje su namijenjene upravo Vama, a kako bismo bili u mogućnosti zaprimiti sva pitanja.

Pitanja koja će imati priliku svoj odgovor naći na web stranicama Rijeke, biti će isključivo pitanja zaprimljena putem navedenih email adresa.