Zajedno smo Rijeka: skupljaj sličice i navijaj za Rijeku!
05.11.2015.

Hrvatski nogometni klub Rijeka i tvrtka Tekma u srijedu navečer predstavili su album samoljepljivih sličica "Zajedno smo Rijeka". Navijači i navijačice, staro i mlado, okupilo se u Tower centru na promociji ovog zanimljivog albuma, a dodatan interes izazvali su Bekim Balaj, Odise Roshi, Vedran Jugović i Matej Mitrović, prvotimci Rijeke, koji su dijelili autograme i strpljivo pozirali za fotografiju.

Kada je u pitanju album "Zajedno smo Rijeka" treba naglasiti da svi koji skupe pedeset praznih paketića mogu osvojiti personaliziranu sličicu, bedž i veliki poster nogometaša HNK Rijeka. Paketići i albumi mogu se kupiti na prodajnim mjestima "iNovina", te u trgovini Chupi lupi u Tower centru.

Album samoljepljivih sličica “Zajedno smo Rijeka”