Škola : 1. OL pioniri : 2. kolo
Zamet – Rijeka 1:4
06.09.2015.

Stariji pioniri Rijeke pobijedili su Zamet (4:1) u 2. kolu Prve omladinske lige. Rijeka je dobro krenula u utakmicu, Šarić u petoj minuti nije iskoristio izglednu priliku. U osmoj minuti nakon gužve pred golom Zameta, Jelić nije uspio ugurati loptu u gol. Minutu kasnije Jovanović je lijepo pucao glavom, ali Filipović je odlično obranio. Minutu kasnije Jovanović je nakon kornera pucao glavom, ali udarac je završio na gredu.

Rijeka je povela u 14. minuti. Nakon kornera novi pokušaj glavom Jovanovića ovoga puta s crte nisu uspjeli izbiti braniči Zameta - 0:1. Šest minuta kasnije Zamet je stigao do izjednačenja. Nakon gužve pred golom Rijeke, Miličković je bio najspretniji i pospremio loptu u mrežu - 1:1. Rijeka je povela u 23. minuti kada je Čandrlić izbjegao zaleđe i zabio - 1:2.

U 28. minuti nova prilika za Zamet, Janeš je pucao glavom, ali Margan je bio siguran. Rijeka je kontrolirala igru u nastavku. U 48. minuti Čandrlić je uzeo loptu i prošao kroz obranu, te zaobišao vratara Zameta - 1:3. Konačnih 1:4 postavio je Savić u 67. minuti.

Zamet – Rijeka 1:4 (24)