Škola : 1. OL mlađi pioniri II : 3. kolo
Zamet – Rijeka 2:4
26.09.2016.

Pioniri Rijeke (2005.) bili su uspješni i u trećoj prvenstvenoj utakmici, a ovog puta bili su bolji od Zameta 4:2. Razigrani riječki pioniri poveli su u 19. minuti kada nakon lijepe akcije Srdoč pogodio za 1:0.

Pet minuta kasnije ponovo brza akcija Riječana, a povratnu loptu u mrežu pospremio je Val Bogolin za 2:0.

Iako se činilo da će Rijeka glatko do pobjede, Zamet je dvama pogocima Paškvana došao do izjednačenja 2:2.

Tako je bilo do 51. minute kada je Imeraj ponovo doveo Rijeku u prednost 3:2, a samo četiri minute kasnije Srdoč je svojim drugim pogotkom na utakmici postavio konačnih 4:2.