Zlatna kartica HNK Rijeka – idealan dar za nadolazeće blagdane
08.12.2015.

Prvo ovosezonsko "zlato" za riječke nogometaše već je stiglo, jer u suradnji HNK Rijeka i tvrtke Auro Domus osmišljena je jedinstvena zlatna kartica s klupskim motivima i pločicom od čistog zlata. Kao idealni dar za navijače za predstojeće blagdane, ali i kao uvertira u 2016. godinu u kojoj HNK Rijeka slavi 70 godina postojanja.

Tvrtka Auro Domus čak sto godina tradicije zlatarstva na kojoj je izgrađena, ova se zlatna kartica već sada može kupiti na više od 160 prodajnih mjesta tvrtke Auro Domus u čitavoj Hrvatskoj, od čega pedesetak na području Primorsko-goranske i Istarske županije.

Umjesto po redovnoj cijeni od 250 kuna, do kraja godine kartica će biti u ponudi po povoljnijoj cijeni od 220 kuna, na koju članovi kluba ostvaruju i dodatni popust.