Zlomislić i Ivančić strijelci
23.08.2015.

Igrači HNK Rijeka koji se ove sezone nalaze na posudbama u drugim klubovima imali su iza sebe prilično uspješan vikend, a važne golove za svoje klubove postigi su Damir Zlomislić i Josip Ivančić.

Zlomislić igra na posudbi u Istri 1961 za koju je postigao vodeći pogodak u ogledu protiv Dinama koji je završio 1:1 i tako dao veliki doprinos nizu neporaženosti njegove momčadi koji traje već pet utakmica. Uz pogodak, Zlomislić je imao i jednu odličnu asistenciju za suigrača Kasalicu koji je u samoj završnici propustio Istri 1961 osigurati puni plijen.

Josip Ivančić ugradio je pogodak i asistenciju u pobjedi Kopera na gostovanju kod Krke za koju je posljednjih pola sata odigrao još jedan igrač Rijeke - Filip Dangubić. Ivančić je u igru ušao u  46. minuti pa u uzbudljivoj završnici najprije odlično asistirao Stromajeru za 3:2 u 82. minuti, a onda u 90. zaključio sve dvojbe oko pobjednika.

Uspješan je bio i nigerijski trojac na posudbi u drugoligašu Šibeniku koji je s 2:0 slavio protiv druge momčadi Dinama. Aliyu Okechukwu je odigrao cijelu utakmicu, Theophilus Solomon do 70. minute dok je vratar David Nwolokor ostao na klupi za pričuve. Mislav Oršić odigrao je cijelu utakmicu u remiju Jeonnam Dragonsa protiv Pohanga (0:0) kao i Niko Datković u porazu (3:1) Lugana protiv Basela.